AUTOFOTOGRAAFIA


Teeme silmapaistvad ja atraktiivsed pildid Sinu sõidukist! Dünaamilise jäädvustuse saamiseks on võimalik sõidukit pildistada ka liikumise pealt. Erilise lõpptulemuse saavutamiseks anname piltidele veel viimase lihvi järeltöötluse käigus.

KÜSI HINNAPAKKUMIST

SÕIDUKITE MÜÜGIPILDID


Sarnaseid sõidukeid võib turul olla kümneid kuid miks peaks keegi just Sinu auto kuulutusele klikkima? Kvaliteetsed müügipildid eristuvad teiste seast, loovad hea esmamulje ning on eduka müügikuulutuse aluseks.

BRONEERI PILDISTAMINE

KINNISVARA


Soovid enda kinnisvara välja üürida või müüa? Professionaalsed fotod kinnisvarast teevad pool tööd Sinu eest! Teeme pildid nii seest kui väljast, lisaks soovi korral ka droonifotod - ehk täiskomplekt kvaliteetse kinnisvarakuulutuse jaoks.

KÜSI HINNAPAKKUMIST

REKLAAMFOTOD


Vajad informatiivseid tootefotosid e-poodi? Toidufotosid? Emotsiooni tekitavaid reklaamfotosid sotsiaalmeediasse? Teeme ära!

KÜSI HINNAPAKKUMIST

FOTOTEENUSED


Jäädvustame erinevaid üritusi ning pakume fotosessioone stuudios või vabas õhus.

KÜSI HINNAPAKKUMIST

KUJUNDUSTEENUSED


Sinu ettevõtte, toote või teenuse olemust saab hea disainiga kujundada ja teadlikult suunata. Pakume laia valikut erinevaid kujundusteenuseid - logo ja visuaalse identiteedi loomine, trükiste disain, sotsiaalmeedia kampaaniate ja veebibännerite kujundamine, pakendidisain, sõidukite kleebisreklaamid jne.

KÜSI HINNAPAKKUMIST

RATSASPORT


Jäädvustame nii ratsavõistluseid (võimalik hiljem veebigaleriist fotosid osta) kui ka treeninguid (eelneval kokkuleppel).

küsi hinnapakkumist